کد خبر: ٢٨٩٥٥   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/12/17-١٩:٤١

در این گزارش عملکرد جودو ایران در مسابقات آسیایی ناشنوایان توسط دبیر فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

 

برکه _ مهدی نصیبی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به عملکرد تیم‌های ملی تکواندو و جودو در مسابقات ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه اظهار داشت: تا اینجا، کار دو رشته ما به پایان رسیده و در واقع نیمه نخست مسابقات را پشت سر گذاشته‌ایم. تکواندو در دو بخش آقایان و بانوان در مجموع 12 مدال برای ایران به ارمغان آورد و روی سکوی قهرمانی ایستاد که بر این اساس می‌توان گفت عملکرد کاملا موفقیت‌آمیز و قابل قبولی داشته است.

وی افزود: در جودو نیز 5 مدال کسب کردیم و سوم شدیم که نشان می‌دهد عملکرد ورزشکاران این رشته تا حدودی ضعیف بوده است. امیدوارم در مسابقات آینده که سال 1402 برگزار خواهد شد، بتوانند با تمرین و فعالیت بیشتر از عنوان قهرمان‌شان در المپیک و مسابقات جهانی دفاع کنند.

نصیبی با اشاره به ادامه کار کاروان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه، خاطرنشان کرد: در نیمه دوم مسابقات شاهد برگزاری رقابت‌های کشتی و فرنگی و آزاد خواهیم بود. تیم ما در کشتی فرنگی در 10 وزن روی تشک خواهد رفت و آزادکاران نیز به همین ترتیب در 10 وزن مقابل رقبای خود قرار خواهند گرفت.

دبیر فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان گفت: امیدوارم هر دو تیم کشتی ما بهترین عملکرد را داشته باشند و همچون گذشته از عناوین قهرمانی‌شان دررقابت‌های مختلف دفاع کنند با کسب مقام اول بر سکوی افتخار بایستند.

مسابقات قهرمانی ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه از امروز (چهارشنبه 17 اسفند) با برگزاری رقابت‌های 5 وزن نخست کشتی فرنگی ادامه خواهد داشت و پس از آن شاهد برگزاری مسابقات کشتی آزاد خواهیم بود./ اخبار جودو

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج