کد خبر: ٢٩٨٨٥   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1402/08/23-١٢:٢٦

رییس شورای شهر شیراز: مدیریت شهری و سرمایه‌گذاران حوزه ساخت‌وساز مسکن بعنوان شهروندانی فعال در شهرسازی باید برای رسیدن به شهری پویا حرکت و تلاش کنند.

 

برکه _ نشست هم‌اندیشی سرمایه‌گذاران حوزه ساختمان و مدیریت شهری شیراز با حضور رئیس شورای اسلامی شهر، شهردار، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و مقامات مدیریت شهری، سرمایه‌گذاران و فعالان عرصه سرمایه‌گذاری و شهرسازی برای رسیدن به راهکارهای حل مسائل حوزه ساخت‌وساز برگزار و مقرر شد تا جلسات رفع موانع فعالان و سرمایه‌گذاران این حوزه هر ماه با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، معاونین و مدیران شهرداری برگزار شود.

سیدابراهیم حسینی با ابراز خرسندی از تشکیل و تداوم این جلسات برای رسیدن به هدف و ساخت شهری پویا و بهتر اظهار کرد: مدیریت شهری و سرمایه‌گذاران حوزه ساخت‌وساز مسکن به‌عنوان شهروندانی فعال در شهرسازی باید برای رسیدن به شهری پویا حرکت و تلاش کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز بااشاره به تعریف و اجرای راه‌های مختلف ارتباطاتی برای رسیدن به نظرات عملیاتی در شورای اسلامی شهر، بیان کرد: وبگاه و اتاق صاحب‌نظران در شورای اسلامی بستری برای ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهروندان است که سرمایه‌گذاران حوزه ساخت‌وساز نیز می‌توانند پیشنهاد‌ها و انتقادهای خود را ارائه کرده و ما پیگیر تمامی آن‌ها خواهیم بود؛ اما باید نظرات عملیاتی نیز ارائه شود تا بتوان در ساخت شهر بهتر تلاش کرد.

حسینی به پنجره واحد سرمایه‌گذاری حوزه ساخت‌وساز به‌عنوان مطالبه سرمایه‌گذاران این حوزه اشاره و بیان کرد: کمیته‌ای در خصوص مسائل حوزه تغییر کاربری در شورای اسلامی شهر شیراز تشکیل شده است.

رییس شورای شهر شیراز عنوان کرد: در این کمیته بررسی‌هایی برای معطل نماندن مراجعه کننده انجام شده و به آن متعهد هستیم.

این مقام مسئول خطاب به سرمایه‌گذاران حوزه ساخت‌وساز مسکن تصریح کرد: ما علاقه‌مندیم با کمک و همفکری شما، این شهر را به معنای واقعی با هم مدیریت کنیم و ما به همفکری و همکاری شما معتقد و متعهد هستیم./ اخبار شیراز

منبع: شهرداری شیراز

 

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج