کد خبر: ٢٩٩١٤   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1402/08/27-١٥:٢٤

مردم شیراز در حمایت از مردم مظلوم فلسطین تجمع کردند.

 

برکه _ مردان، زنان، دانش آموزان و کودکان شیرازی همگام با سایر مردم ایران زمین، در شهرها، روستا‌ها و همزمان با راهپیمایی و تجمع جهانی حمایت از کودکان مظلوم فلسطین در سراسر دنیا، در حرم شاه چراغ (ع) حضور یافته و جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم‌ کردند.

مدیرعامل بنیاد مهدی موعود (عج) به بیان نکاتی درباره تاریخچه تشکیل صهیونیست که یک رژیم ضد دینی و فاسد برای تحقق اهداف جهان‌خواران است، پرداخت.

حجت‌الاسلام و المسلمین علیرضا حدائق، با تأکید بر اینکه هدف اصلی جنایت‌کاران صهیونیستی، نسل‌کشی مسلمانان است، این کار را ادامه پروژه اسلام‌هراسی در دنیا عنوان کرد و افزود: امروز مشاهده می‌کنیم که تمام آزادگان عالم در مقابل این وحشی‌گری صهیونیست‌ها به پا خاسته‌اند و هر روز حتی در کشورهای اروپایی و آمریکایی تجمعات محکومیت‌آمیز علیه جنایتکاران صهیونیست و حامیان آنان برگزار می‌شود.

حدائق تأکید کرد: همان‌طور که خداوند در قرآن کریم فرموده است، قطعاً حق پیروز خواهد شد و جنایاتکاران کودک‌کش اسرائیل نابود خواهد شد چنانچه رهبر معظم انقلاب هم نوید چنین اتفاقی را داده‌اند.

استاندار فارس نیز در حاشیه این مراسم حضور پررنگ نوجوانان و جوانان شیراز را در این مراسم ستود و آنان را رویش‌های انقلاب اسلامی توصیف کرد و گفت: قطعاً با وجود چنین نسلی مبارزه با ظالمان تا ظهور حضرت مهدی(عج) ادامه خواهد داشت.

محمدهادی ایمانیه ضمن محکوم کردن جنایات صهیونیست‌ها در نوار غزه گفت: جنایات صهیونیست‌ها به خصوص در کشتار هزاران کودک و زن بی گناه و بمباران بیمارستان‌ها در طول تاریخ بشری بی‌سابقه است و قطعاً آنان پاسخ این جنایات خود را خواهند دید چرا که طبق وعده خداوند، ظلم پایدار نیست.

وی تصریح کرد: صهیونیست‌ها به بهانه اینکه در زیر بیمارستان‌ها تونل‌های گروه حماس و فلسطینی‌ها وجود دارد دست به جنایت می‌زنند، درحالی‌که تمام جوامع بین‌الملل نیز شهادت دادند که تونلی در زیر بیمارستان‌ها نیست و با اینکه این بهانه را از او گرفتند باز هم به جنایات خود ادامه می‌دهد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس نیز در حاشیه این مراسم گفت: تجمع حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکوم کردن جنایات صهیونیست‌ها امروز در ۱۵۰ نقطه استان فارس برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین ملک‌مکان تأکید کرد: کشتار هزار کودک و زن بی‌پناه در نوار غزه توسط جنایتکاران صهیونیستی در قاموس هیچ دین و مکتبی وجود ندارد و قطعاً همین جنایات موجب نابودی صهیونیست‌ها و سردمداران آن‌ها خواهد شد./ اخبار شیراز

منبع: ایلنا

 

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج