کد خبر: ٢٩٩٦١   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1402/09/07-١١:٢٤

یک شرکت دانش ‌‌بنیان در ایذه اقدام به تولیدات محصولاتی کرده است که کاملا یکتا و منحصر به فرد می باشد.

 

برکه ـ شرکت دانش بنیان جهان صنعت جنوب در شهرستان ایذه یکی از شرکتهای دانش بنیان در استان خوزستان است که فعالیت خود را از محیط دانشگاه آغاز کرده است.

جوانان پایه گذار این شرکت دانش بنیان می‌گویند: سلسله مراتب دانشگاهی را مطابق برنامه‌ای که در کشور تدارک دیده شده است به ترتیب طی کرده اند و هم اکنون محصولاتی تولید می‌کنند که سایر نقاط کشور تولید نمی‌شود با پشتکار جوانان فعال در این شرکت، نیاز‌های کشور به این محصول تامین می‌شود.

به گفته جوانان فعال در این شرکت دانش بنیان، محصولاتی که تولید می‌شوند انحصاری هستند و صرفا در این شرکت و در شهرستان ایذه تولید می‌شود.

علاوه بر تولید، آینده نگری بر پایه آموزش، سرلوحه فعالیت این جوانان قرار دارد.

در این شرکت دانش بنیان نیروی انسانی تربیت می‌کند که عموما در جامعه با عنوان ارزش آفرین مطرح هستند و از سن ۶ سال تا دانشجو و حتی سنین بالا و ۵۰ سال اموزش می‌بینند.

اقتصاد دانش بنیان نشان دهنده توسعه یک کشور است و انتظار می‌رود مسئولان اجرایی کشور و استان همانند مسئولان بنیاد برکت به منظور اشتغالزایی، کارآفرینی و ارزش آفرینی یاری رسان شرکت‌های دانش بنیان باشند.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

 

 

پایگاه اطلاع رسانی نشریه برکه بطور منظم خبر های استان فارس علی الخصوص خبر شیراز را به همراه اخبار خوزستان و جنوب ایران را برای شما منتشر میکند  با ما همراه باشید.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج