کد خبر: ٣١٣١٣   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1403/03/13-١١:٢٣

طی هفته چهل و یکم، ۷۹ هزار و ۹۲۶ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۹ هزار و ۴۰۳ تُن آسفالت شده است.

 

برکه _ اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز اعلام کرد: میزان آسفالت انجام‌شده در طول هفته چهل و یکم، ۷۹ هزار و ۹۲۶ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۹ هزار و ۴۰۳ تُن بوده است.

براساس این گزارش، عملیات درزگیری بولوارهای هفت‌تنان، سلمان فارسی و مدرس و خیابان‌های فردوسی و در منطقه ۳ و بولوار دکتر حسابی در منطقه ۱۰ و لکه‌گیری آسفالت در سطوح مناطق ۲، ۴، ۵، ۶، ۸، ۹ و ۱۰ صورت گرفته است.

روکش آسفالت در معبر آسفالت قدیمی در کوچه‌های ابیوردی ۲ در منطقه یک، مدرسه مکتبی کشن و مدرسه دخترانه شهدای کشن در منطقه ۴، انشعابات بولوار فرصت شیرازی در منطقه ۷، کوچه‌های هویزه و بولوار صداقت و پوربهمن در منطقه ۹، فرعی‌های خیابان نشاط شهرک قصر قمشه و ادامه معبر اصلی شهرک برنامه‌وبودجه در منطقه ۱۰ و فرعی‌های خیابان طلاب، حسن‌زاده و فیض در منطقه ۱۱ و روکش آسفالت در معبر خاکی (زیرسازی شده) در بولوار سادات در منطقه ۷ انجام‌شده است.

همچنین طی ۴۱ هفته سپری‌شده از آغاز جهش آسفالت، تاکنون یک‌میلیون و ۹۳۱ هزار و ۱۴۱ مترمربع از معابر مناطق شیراز به میزان ۲۴۲ هزار و ۱۶۰ تُن آسفالت انجام‌گرفته است./ اخبار شیراز

 

 

 

پایگاه اطلاع رسانی نشریه برکه بطور منظم خبر های استان فارس علی الخصوص خبر شیراز را به همراه اخبار خوزستان و جنوب ایران را برای شما منتشر میکند  با ما همراه باشید.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج