کد خبر: ٣١٣٥٥   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1403/03/17-١١:٥٣

مشاور شهردار شیراز در امور بانوان در یک جلسه، نقش و جایگاه بانوان در جامعه و خانواده را مورد توجه قرار داد.

 

برکه _ جعفری در این جلسه، ضمن عرض خداقوت و اشاره به نقش و جایگاه بانوان در جامعه و توجه ویژه نظام و همچنین دولت مردمی به این مقوله گفت: نسبت به فراهم آوردن زمینه مناسب برای مشارکت بانوان در راستای بهره برداری کمی وکیفی از توانمندی‌های بالقوه و بالفعل بانوان استفاده می شود.

مشاور شهردار شیراز در امور بانوان اظهار داشت: فراهم آوردن بستر لازم برای رضایت بانوان به منظور ارتقاء سطح بینش و آگاهی آنان درعرصه های مختلف و حمایت دفترامور بانوان وخانواده بسیار حائز اهمیت است.

جعفری تأکید کرد که بانوان باید در عرصه های مختلف جامعه، از جمله سیاست، اقتصاد، فرهنگ و آموزش، نقش آفرینی کنند تا بتوانند به طور کامل از توانمندی‌های خود استفاده کنند.

او درادامه با اشاره به نقش بانوان در خانواده افزود: اولین شرط داشتن جامعه‌ای سالم و پویا حفظ سلامت و پایداری خانواده است که این موضوع نیز در گرو نقش‌آفرینی سازنده زنان در خانواده است.

جعفری تأکید کرد که بانوان باید در خانواده، نقش اصلی را بازی کنند و به عنوان مادر، همسر و Daughter، نقش‌های مختلفی را ایفا کنند.

وی تأکید کرد که نقش بانوان در جامعه و خانواده حائز اهمیت است و باید به آن توجه ویژه شود.

مشاور شهردار شیراز  گفت: بانوان باید در عرصه های مختلف جامعه، از جمله سیاست، اقتصاد، فرهنگ و آموزش، نقش آفرینی کنند تا بتوانند به طور کامل از توانمندی‌های خود استفاده کنند.

وی همچنین تأکید کرد که بانوان باید در خانواده، نقش اصلی را بازی کنند و به عنوان مادر، همسر و Daughter، نقش‌های مختلفی را ایفا کنند.

جعفری تأکید کرد که حمایت دفترامور بانوان وخانواده بسیار حائز اهمیت است.

او گفت: بانوان باید در عرصه های مختلف جامعه، از جمله سیاست، اقتصاد، فرهنگ و آموزش، نقش آفرینی کنند تا بتوانند به طور کامل از توانمندی‌های خود استفاده کنند.

وی همچنین تأکید کرد که بانوان باید در خانواده، نقش اصلی را بازی کنند و به عنوان مادر، همسر و Daughter، نقش‌های مختلفی را ایفا کنند.

جعفری تأکید کرد که نقش بانوان در جامعه حائز اهمیت است. وی گفت: بانوان باید در عرصه های مختلف جامعه، از جمله سیاست، اقتصاد، فرهنگ و آموزش، نقش آفرینی کنند تا بتوانند به طور کامل از توانمندی‌های خود استفاده کنند.

وی همچنین تأکید کرد که بانوان باید در خانواده، نقش اصلی را بازی کنند و به عنوان مادر، همسر و Daughter، نقش‌های مختلفی را ایفا کنند./ اخبار شیراز

 

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج