کد خبر: ٣١٤٦٦   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1403/04/03-٠٩:٤٣

افتخارآفرینی «حسین دلیر» در گرگان؛

درخشش آبادان در جشنواره خبرنگار حماسه آفرین

روزنامه‌نگار آبادانی در نخستین جشنواره خبرنگار حماسه‌آفرین در جمع برگزیدگان قرار گرفت.

 

برکه _ برگزیدگان «نخستین جشنواره خبرنگار حماسه‌آفرین» معرفی شدند و روزنامه‌نگار خوزستانی دو رتبه این رقابت رسانه‌ای را از آن خود کرد.

طی این آیین که دوم تیرماه در سالن اجتماعات شرکت گاز استان گلستان در گرگان برگزار شد، «حسین دلیر» در بخش‌های «تیتر» و «یادداشت» با رأی هیئت‌داوران برگزیده شد.

دلیر در بخش تیتر با اثری از روزنامه «اروند»، رتبه دوم را کسب کرد. این روزنامه‌نگار اهل آبادان همچنین با نوشتاری در پایگاه خبری «آبادان خبر» موفق به دریافت لوح و جایزه رتبه سوم در بخش یادداشت شد.

دلیر در شمار پرافتخارترین روزنامه‌نگاران خوزستان در جشنواره‌های رسانه و مطبوعات به شمار می‌رود که هم‌اکنون جانشینی سردبیر روزنامه اروند را عهده‌دار است.

دربخشی از بیانیه هیئت‌داوران این رقابت رسانه‌ای آمده است: «سطح کیفی اکثر آثار بسیار خوب و ارزشمند بوده است به‌گونه‌ای که گاه به آثار در سطح ملی تنه می‌زند و به همین دلیل در بعضی بخش‌های این جشنواره انتخاب نفرات برتر به‌سختی و با وسواس صورت گرفت».

پس از قرائت بیانیه هیئت‌داوران متشکل از تقی دژاکام، زهرا سادات روح‌الامین و مصطفی آجرلو، 14 نفر از اهالی رسانه در پنج بخش رقابتی این جشنواره شامل گزارش، یادداشت، مصاحبه، تیتر و عکس جوایز خود را دریافت کردند.

صاحب‌امتیازی اروند به‌عنوان تنها روزنامه جنوب خوزستان متعلق به «امید حلالی» است و مدیرمسئولی این رسانه را «محمود تیلا» بر عهده دارد. همچنین تارنمای «آبادان خبر» با صاحب امتیازی و مدیرمسئولی «احمد امیری»، قدیمی‌ترین پایگاه خبری فعال آبادان به شمار می‌رود./ اخبار آبادان

 

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج