کد خبر: ٢٦٢٠٧   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/05/03-١١:١٧

رئیس سازمان آتش نشانی دزفول گفت: عمو و برادرزاده ۵۰ و ۲۲ ساله اهل ایذه در بوستان ساحلی علی کله دزفول غرق شدند.

 

برکه _ روح الله بهشتی فرد اظهار کرد: در پی تماس با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی مبنی بر غرق شدن دو نفر در رودخانه دز، اکیپ امداد نجات ایستگاه شماره ۲ دزفول به محل گزارش شده واقع در بوستان ساحلی علی کله اعزام شد.

وی افزود: در این حادثه که به علت بی احتیاطی در هنگام عکاسی کردن کنار رودخانه دز اتفاق افتاد، جوان ۲۲ ساله‌ای که با عمو و دختر عموی خود از ایذه به دزفول آمده بودند، پس از عبور از موانع و بدون توجه به علائم هشدار دهنده هنگام عکس گرفتن سُر خورده و درون آب سقوط می‌کند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول ادامه داد: در این حین عموی این فرد برای کمک کردن به برادر زاده اقدام می‌کند ولی هر دو نفر غرق شدند.

بهشتی فرد عنوان کرد: آتش نشانان جسم بی جان عمو و برادر زاده را از آب خارج کرده و در اختیار نیروهای اورژانس ۱۱۵ قرار دادند و عملیات احیای قلبی نتیجه بخش نبود و اجساد عموی ۵۰ ساله و برادرزاده ۲۲ ساله به سردخانه باغ بهشت منتقل شد.

 روز جمعه نیز یک جوان ۳۰ ساله اهل ماهشهر در رودخانه دز غرق شد.

 

منبع:مهر 

 

پایگاه اطلاع رسانی نشریه برکه بطور منظم خبر های استان فارس علی الخصوص خبر شیراز را به همراه اخبار خوزستان و جنوب ایران را برای شما منتشر میکند  با ما همراه باشید. 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج