کد خبر: ٢٦٩٥٥   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/06/13-١٥:٠٩

راهکارهای توسعه فضای فیزیکی بیمارستان نمازی با حضور استاندار فارس و دیگر مسئولین بررسی شد.

 

برکه: استاندار فارس در این نشست ضمن اعلام حمایت از ارتقای سطح بهداشت و درمان استان فارس به ویژه شیراز به عنوان قطب پزشکی کشور گفت: یکی از افتخارات دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ارائه آموزش‌های مطلوب و کاربردی به دانشجویان است که با همکاری‌های بیش از پیش اساتید ارتقا می‌یابد.

محمد هادی ایمانیه با اشاره به نقش بیمارستان نمازی در ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی به بیماران از سایر استان‌های کشور افزود: این مرکز آموزشی درمانی علاوه بر ارائه خدمات درمانی به بیماران استان فارس، مراجعانی از سایر استان‌های کشور را نیز تحت پوشش قرار داده است که ضرورت دارد با برنامه ریزی های دقیق و کارشناسی، هر چه سریع‌تر نسبت به توسعه اورژانس این مرکز آموزشی درمانی اقدام شود.

استاندار فارس همچنین با اعلام حمایت از ساخت بیمارستان حضرت محمدرسول الله (ص)، بر پیگیری برای تسریع در تکمیل پروژه بیمارستان ۳۱۳ تختخوابی خاتم الانبیا (ص) شیراز تاکید کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز نیز در این نشست ضمن قدردانی از حمایت‌های استاندار فارس از مجموعه دانشگاه و پیگیری مسؤولان دانشگاه، از تأمین زمین برای ساخت بیمارستان یک هزار و ۴۰۰ تخت خوابی حضرت محمد رسول الله (ص) شیراز خبر داد.

دکتر وحید حسینی با اشاره به جایگاه شیراز به عنوان مرکز ارائه خدمات درمانی به بیماران سایر استان‌های کشور، بر ضرورت تلاش و همکاری برای تأمین دو هزار و پانصد تخت بیمارستانی موردنیاز در این شهر تاکید کرد و افزود: شهر شیراز نیاز به ساخت چندین بیمارستان بزرگ دارد که پیگیری آن به صورت جدی در دستورکار مسؤولان دانشگاه قرار دارد.

 

منبع:مهر

 

پایگاه اطلاع رسانی نشریه برکه بطور منظم خبر های استان فارس علی الخصوص خبر شیراز را به همراه اخبار خوزستان و جنوب ایران را برای شما منتشر میکند  با ما همراه باشید.  

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج