کد خبر: ٢٨٧٦٩   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1401/11/30-١٨:٤٧

رییس پلیس آبادان خبر داد؛

طرح پاکسازی مناطق جرم خیز در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان از اجرای طرح پاکسازی مناطق جرم خیز در این شهرستان خبر داد.

 

برکه _ سرهنگ " کیومرث کشوری" رئیس پلیس آبادان در گفت‌وگو با رکنا اظهار داشت: در راستای تداوم اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و در پی دریافت گزارشهای مردمی، شناسایی و دستگیری خرده فروشان مواد مخدر در دستور کار ماموران این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا مأموران مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی پس از  هماهنگی با مرجع قضائی طی دوروز گذشته ۷ خرده فروش راشناسایی و دستگیر نمایند.

سرهنگ " کشوری" گفت از متهمین مقدار قابل توجهی انواع مواد مخدرصنعتی سنتی کشف وضبط گردید و متهمان پس از تشکیل پرونده به همراه مواد مخدر مکشوفه برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

رئیس پلیس آبادان ضمن تاکید بر همکاری و ارتباط مداوم مردم با پلیس، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه جرم، ناهنجاری و موارد مشکوک در شهرستان و یا فروش مواد مخدر، مراتب را از طریق تلفن 110 اعلام تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود./ اخبار آبادان

 

 

 

پایگاه اطلاع رسانی نشریه برکه بطور منظم خبر های استان فارس علی الخصوص خبر شیراز را به همراه اخبار خوزستان و جنوب ایران را برای شما منتشر میکند  با ما همراه باشید.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج