کد خبر: ٣١٠٦٣   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1403/01/29-٢٣:٠٤

فرمانده انتظامی فارس خبر داد؛

دستگیری آدم ربا مسلح در فارس

یک فرد مسلح با اسلحه سوزنی یک دستگاه مینی بوس را در جاده متوقف کرده و دختری را ربوده است.

 

برکهسردار رهام بخش حبیبی شامگاه چهارشنبه در این باره گفت: ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه امروز بیست و نهم فروردین ماه، شخصی با اسلحه سوزنی جلوی یک دستگاه مینی بوس حامل مسافر در محور ارسنجان به مرودشت را گرفته و قصد پیاده کردن دختری حدودا ۱۵ ساله را داشت که با حضور به موقع کارآگاهان پلیس عرصه را برخود تنگ دیده و با اسلحه سوزنی اقدام به تیراندازی به سمت پلیس کرد.

فرمانده انتظامی استان فارس ادامه داد: شخص ناشناس حدودا ۳۲ ساله پس از تیراندازی از مینی بوس فاصله می گیرد و به تنهایی با سواری پراید که پلاک آن را مخدوش کرده بوده اقدام به فرار می کند.

حبیبی تصریح کرد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز و عدم توجه آدم ربا به هشدارهای پلیس و در تیراندازی متقابل، کارکنان انتظامی با رعایت قانون به کارگیری سلاح وی را از ناحیه پا مجروح و دستگیر کرده و اسلحه اش را نیز کشف و ضبط می کنند.

وی با بیان اینکه متهم قصد خود از این اقدام‌مجرمانه را اختلاف شخصی اعلام کرده است، گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد./ اخبار فارس

 

 

 

پایگاه اطلاع رسانی نشریه برکه بطور منظم خبر های استان فارس علی الخصوص خبر شیراز را به همراه اخبار خوزستان و جنوب ایران را برای شما منتشر میکند  با ما همراه باشید.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج